Międzywojewódzkie drużynowe Mistrzostwa Młodzików z r2006

Zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki z rocznika 2006: Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska, Karina Łysakowska i Patryk Misztal wyjeżdżają na zawody pływackie do Ostrowca Świętokrzyskiego. Udział w imprezie potwierdziło 331 uczestników z 52 klubów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza
WYniki w rozszerzeniu
W pierwszym dniu Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim dobrze spisali się zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki. Karina po zaciętej walce zdobyła brązowy medal w konkurencji 100m stylem motylkowym tracąc 7 sennych sekundy do srebra i 61 sennych sekundy do złota
Na najdłuższym dystansie 400m stylem dowolnym Karina Łysakowska zdobyła 5 miejsce a Antonina Sulak 28.
Patryk Misztal wywalczył 8 miejsce a Wiktoria Rucińska 11 miejsce na 100m stylem klasycznym. W konkurencji 100m stylem motylkowym Patryk Misztal wywalczył 18 miejsce. Na dystansie 200m stylem grzbietowym Antonina Sulak wywalczyła 19 miejsce a Wiktoria Rucińska 29.
Bardzo ciekawy i zacięty przebieg miała rywalizacja sztafety 4x50m stylem zmiennym, gdzie wystartowało aż 56 zespołów. UKS PIĄTKA wywalczył wysokie 9 miejsce
W drugim dniu Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim zawodnicy UKS PIĄTKA @Konstantynów Łódzki pokazali się z b. dobrej strony bijąc rekordy życiowe i zajmując miejsca w czołówce. Karina Łysakowska 4 miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym i 5 miejsce w konkurencji 200m stylem zmiennym. Wiktoria Rucińska 8 miejsce 200m stylem klasycznym i 14 miejsce 200m stylem zmiennym. Antonina Sulak wywalczyła 15miejsce na 100m stylem grzbietowym i 36 miejsce na 100m stylem dowolnym. Patryk Misztal zdobył 21 miejsce na 200m stylem zmiennym i 24 miejsce na 100m stylem dowolnym. Sztafeta mieszana w konkurencji 4x50m stylem dowolnym w składzie: Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Patryk Misztal, Antonina Sulak wywalczyła ponownie 9 miejsce na 56 sztafet