NASI NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Nasi wychowankowie nie zwalniają tempa. Wciąż głodni rywalizacji wspinają się po szczeblach kariery sportowej. Nasza radość nie zna granic, kiedy do reprezentacji powoływani są Konstantynowianie. Justyna Burska oraz Jakub Kraska będą rywalizować w Mistrzostwach Świata w pływaniu w Korei (Gwangju). Justyna staruje pierwsza w konkurencjach na wodach otwartych 5km i 10km. Jakub rywalizację rozpoczyna od 21 lipca na basenie 50m. Bardzo dobrze wiedzie się wieloboistom Ewie Pydyszewskiej i Cyprianowi Cybulskiemu w czwórboju. Po świetnych startach w Pucharach Europy rozgrywancyh w Drzonkowie oraz finale w Mistrzostwach Europy Juniorów (Ewa), zostali powołani do reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Bułgarii (Sofia). W czórboju rywalizacja rozpoczyna się 17.07. Trzymamy kciuki!!!!
O transmisjach będziemy informować