Runda IV Ligii Młodzików i dzieci

Blisko 200zawodników z 13 klubów województwa będzie rywalizowało w ostaniej rundzie Ligii Dzieci i Młodzików, podczas której nastąpią ostateczne rostrzygnięcia. Dowiemy się, którzy zawodnicy zostaną uznani za najbardziej wartościowych w sezonie 2019 oraz nastąpi podsumowanie zmagań drużynowych.
W rozszerzeniu Wyniki
W finałowej rundzie Ligi Młodzików i Dzieci podopieczni trenera Tomasza Kotusa wywalczyli jeden medal 0-0-1. Miejsce na podium zdobyła Natalia Głogowska III-a na 200 motylkowym. Wyniki, który uzyskała pozwala Jej poprawić aktualny rekord klubu na tym dystansie. Pozostałe koleżanki również w niemalże każdym swoim starcie poprawiały życiówki. W czołowej 10-tce znalazły się: Kamila Naji Vm-ce 200klas, Natalia Głogowska VII m-ce 100zm,Gabriela Ziaja IX m-ce 200klas, Wiktoria Borowska IX m-ce 100 dow, Jagoda Lewandowska X m-ce 100zm. Ponadto nastąpiły już pełne rozstrzygnięcia za sezon 2018/2019. W klasyfikacji najlepszych zawodniczek po czterech rundach trwających na przestrzeni całego roku, II miejsce uzyskała Karina Łysakowska r2006 oraz III zdobyła Julia Ber w roczniku 2007. Tuż za podium sklasyfikowana została Amelia Kaczmarek IV m-ce 2007r. Oprócz w/w wychowanek trenera Roberta Bujnowicza miejsca w najlepszej dziesiątce sezonu wywalczyły Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska, Misztal Patryk, Nuszczyński Oskar i Filip Figiel.
Gratulacje dla wszystkich zawodników!!!