Puchar Polski w Pływaniu

22-24.11.2019 w Poznaniu odbędzie się ostatni Puchar Polski w pływaniu przed Zimowymi Mistrzostwami Polski. Grand Prix w Pozaniu jest również ostatnią szansą na awans do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy seniorów. Na start zgłoszono ponad 600 uczestników z blisko 90 klubów. Konstantynowska Piątka delegowała pięcioro zawodników podopiecznych trenera Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa
W rozszerzeniu link do wyników i link do BEZPOŚREDNIEJ TRANSMISJI
Ponownie bardzo dobre wstęp Konstantynowian w Pucharze Polski. Bartosz Skóra dwukrotnie zwyciężył w kat 16lat na 50 i 100 klasycznym, jednocześnie będąc na VII i VIII m-ce kat OPEN czyli senior. W klasyfikacji najlepszych zawodników Grand Prix Poznań, wśród juniorów zajął IV m-ce. Brązowy medal w kat 15lat wywalczyła Julia Klimaczak na 100 klas. W czołowej 10 wyścigi kończyli: Szymon Iskra V m-ce 100 klas i VII m-ce 50 klas, VII m-ce Julia Klimczak 50 klas, X m-ce 100 dow Bartosz Skóra
GRATULACJE!!!

wYNIKI I TRNSMISJA