ZWYCIĘSTWO BARTKA I KARINY

Bardzo udany występ zanotowali konstantynowscy pływacy w ostatni lutowy weekend 2021r.
Bartosz Skóra zwyciężył w konkurencji 50m klasycznym w Pucharze Polski. W Ostrowcu Świętorzyskim odbył się pierwszy Grand Prix w pływaniu w 2021r. Jednocześnie była to pierwsza możliwość kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie dla najlepszych polskich pływaków. Podczas tego Pucharu padło wiele niespodzianek w postaci zwycięstw juniorów w klasyfikacji OPEN. Jedną z tych niespodzianek był zawodnik UKS Piątki Konstantynów Łódzki Bartosz Skóra, który okazał się najlepszy na dystansie 50m st klasycznym
Bardzo dobre zawody rozegrali juniorzy młodsi w Szczecinie
Podczas Mitingu o Puchar Prezesa MKP Szczecin zwycięstwo, w klasyfikacji najlepszych zawodniczek, odniosła Karina Łysakowska w kategorii 15latek. Pojedynek stoczyła z kolejną podopieczną trenera Roberta Bujnowicza Antoniną Sulak, która zajęła II-ą lokatę. W klasyfikacji 14latków V-tą lokatę wywalczył Filip Figiel. 9-12-2
W szczcecińskim mitingu pływackim UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobyła 23 medale we wszystkich kategoriach wiekowych (9-12-2). Oprócz Kariny i Antosi medalistami imprezy zostali Szymon Iskra (3krotny zwyciężca w OPEN w st klasycznym), Dawid Romanowski, Wiktoria Rucińska, Figiel Filip, Oskar Stankiewicz