Mistrzostwa EUROPY i ŚWIATA Juniorów

Dziś 10.05.2021 decyzją Zarządu Polskiego Związku Pływackiego zawodnik Piątki Konstantynów Łódzki BARTOSZ SKÓRA został oficjalnie powołany do Kadry Reprezentacji Polski na najważniejsze zawody pływackie dla juniorów w 2021r. Na podstawie wyników uzyskanych w głównych Mistrzostwa Polski Seniorów, Bartek uzyskał awans na Mistrzostwa EUROPY Juniorów rozgrywane w Rzymie 4-12.07.2021 oraz będzie reprezentował Nasz kraj na Mistrzostwach ŚWIATA Juniorów w Kazaniu 24-29.08.2021.
Gratualcje dla Bartka!!!. Jego przygoda z pływaniem rozpoczęła się w 2010 roku i życzymy Bartkowi samych sukcesów na półmetku kariery :). Wierzymy, że pójdzie w ślady najlepszych wychowanków z Konstantynowa Łódzkiego Justyny Burskiej, Mileny Karpisz czy Jakuba Kraski (który już uzyskał awans na Olimpiadę w Tokyo 2021), dla których reprezentacja juniorów była trampiliną do najważniejszych międzynarodowych imprezy seniorskich.
W rozszerzeniu info o powołaniach