Gratulacje od Burmistrza p.Roberta Jakubowskiego

W piątek 23 lipca Burmistrz Konstantynowa Łódzkiego Robert Jakubowski docenił sukcesy UKS Piątki w sezonie letnim. Na spotkaniu w urzędzie gratulacje otrzymali zawodnik Bartosz Skóra (złoty i brązowy medalista Mistrzostw Europy oraz 3-krotny Mistrz Polski w stylu klasycznym) wraz z trenerem Tomaszem Kotusem. Podczas rozmowy Burmistrz zadał pytania; Jak wspominasz ponad 10letnią karierę i czy odczuwasz duży stres na coraz większych imprezach sportowych. Odpowiedź Bartka rozwiała wszelkie wątpliwości ” Stając na słupku startowym, robię swoje, bo jestem dobrze przygotowany. A odnośnie kariery, nie patrzę co działo się w czasie już prawie tych 11 lat, wiem że za 3 będę walczył na Olimpiadzie:).  Padła mocna deklaracja, życzymy powodzenia!!!
UKS Piątka dziękuję za wsparcie płynące z URZĘDU MIASTA KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO na czele z BURMISTRZEM KŁ. Dziękujemy również za współpracę i wsparcie: STAROSTWA PABIANICKIEGO, VEOLIA PL, S.I.ZGODA, JAMIR, VARITEX, CSiR KŁ, SP2, SP5, SP1, CAVALIERI, FORNNO PIZZA, CHIKEN KING, CREME de la CREME, AGANA, ZET KRESKA, KLINIKA WETERYNARYJNA BRACI MNIEJSZYCH, MARCIN BAZAN-trening mentalny, ŁÓDZKA FEDERACJA SPORTU, EXPRESS ILUSTROWANY