Liga dzieci i młodzików I runda

W I rundzie Ligi Dzieci i Młodzików rozgrywanej w Skierniewicach do udziału zgłosiło się ponad 300 zawodników z 14 klubów województwa. W rundzie otwarcia sezonu ligi pływackiej dla roczników 2011 – 2009 zawodnicy z Konstantynowa Łódzkiego zdobyli cztery medale (1-1-2). Wśród podopiecznych trenerów Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa podium zdobyli: Matylda Kuchcińska złoto na 50 klasycznym w kat 12lat, Ambroż Maja srebro na 50 klas w kat 1olat, Bartłomiej Dudziński brąz na 50 dow oraz brąz dla sztafety mix w składzie: Mikołaj Jóźwiak, Maja Ambroż, Bartłomiej Dudziński, Machałowska Natalia. Tuż za podium plasowali się: Maria Peiko dwukrotnie IV m-ce na 50 dow i 50 grzb, Paulina Bernat Vi m-ce na 50 mot oraz Marcel Krata VI-ty na 100 dow

Gratulacje!!!

Kliknij Link bezpośredni do zawodów