Złoty medal w Dwuboju – Halowe Mistrzostwa Polski U13 i U15

Do Mistrzostw Polski w Spale zakwalifikowało się ponad 300 zawodników z blisko 30 klubów Naszego kraju. 20 osobowa reprezentacja Konstantynowa Łódzkiego wywalczyła jeden Medal. Złoto zdobyła Laura Grudzińska w kat 9lat. W najważniejszej klasyfikacji, najwyższe miejsce zdobył Marcel Krata, który zajął VII-ą lokatę w dwuboju U13. W klasyfikacji U15 w dwuboju XIII-te miejsce zajęła Natalia Głogowska, a trójboju XVIII-ą pozycję zajęła Hanna Ciszyk. Gratulacje!!!

W czołowej dziesiątce miejsca zajmowali:

kat 12 latków: VI m-ce Marcel Krata

kat 11latków: V m-ce Maria Peiko i IX m-ce Maja Głogowska, VII m-ce Franciszek Sztaudynger, VIII m-ce Borys Ziaja, X m-ce Oliwier Leśniewski

kat 9latków: I m-ce Laura Grudzińska, IV m-ce Hanna Sztaudynger, V m-ce Maria Kotus, VII m-ce Julia Dębska