10 MEDALI w Zawodach klas II-ch „Już pływam”

W Łodzi odbyły się zawody pływackie dla klas II. W rywalizacji brało udział blisko 60 osób z trzech klubów. Prawdziwą niespodziankę sprawili podopieczni trenerów Roberta Żołądka, Sylwestra Karpisza i Roberta Bujnowicza wygrywając klasyfikację drużynową. Zawodnicy UKS Piątki wywalczyli 10 medali (6-2-2). Wygrali wszystkie konkurencje indywidualne i sztafetowy. Nowak Jagoda zwyciężyła dwukrotnie na 25m dowolnym i 25m grzbietowym. Wśród chłopców zwyciężył Kacper Owczarek na 25m grzbietowym, a Paweł Kijok zwyciężył na 25m dowolnym. Drużynowo ponownie zwyciężyła UKS Piątka zarówno w konkurencji męskiej jak i damskiej . W sztafecie dziewcząt płynęły Nowak Jagoda, Markiewicz Wiktoria, Plewińska Maja i Ślebocka Hanna. Chlopcy płynęli w składzie: Kacper Owczarek, Paweł Kijok, Kacper Smyka, Plewiński Bartosz. II miejsca dwukrotnie zajmował Wiktoria Markiewicz na 25m grzb i 25m dow. Chłopcy wywalczyli dwa brązowe medale Paweł Kijok był III na 25m grzbietem, Kacper Owczarek na 25m dowolnym. Dyplomy otrzymali: Pertkiewicz Wiktoria IVm-ce 25 grzb i V m-ce 25m dow, Plewińska Maja VI m-ce 25m dow, Kacper Smyka VI m-ce 25 dow Gratulacje!!!

Wyniki dowolnym

Wyniki grzbietem