Mistrzostwa Województwa Łódzkiego 9, 10, 11latków

Blisko 460zawodników z 14 klubów rywalizowało w Mistrzostwach woj.łódzkiego w pływaniu 9, 10, 11 latków. UKS Piątka Konstantynów Łódzki zdobyła 9 medali (2-3-4). Tytuł Mistrzowski wywalczyły Laura Grudzińska na 50m grzbietem w kat 10lat oraz Maria Kotus na 50m klasycznym w kat 10lat. Srebrne krążki zdobyli Maja Ambroż na 50klas w kat 11lat, Bartłomiej Dudziński w kat 11lat na 100 grzb oraz sztafeta 4×25 dow 9latków w składzie: Kacper Owczarek, Jagoda Nowak, Paweł Kijok, Wiktoria Markiewicz. Na III miejscu podium uplasowali się: Jagoda Nowak na 25 klas i Kacper Owczarek na 25 klas w kat 9 lat, Hanna Sztaudynger na 50 klas w kat 10lat oraz Bartłomiej Dudziński w kat 11lat na 100 dow. Ponad to pamiątkowy dyplom za miejsca 4-6 otrzymali: Hanna Sztaudynger VIm-ce 25 mot (NOWY REKORD KLUBOWY klas III-ch), Kacper Owczarek IV m-ce 25 dow, Wiktoria Markiewicz VI m-ce 25mot, Laura Grudzińska VI m-ce 50 dow, Paweł Cybulski VI m-ce 25 klas, Jóźwiak Mikołaj VI m-ce 50mot, Paweł Kijok VI m-ce 25 dow