3 runda Ligii dzieci i młodzików

W Opocznie do rywalizacji zgłosiło się blisko 270 uczestników z 16 drużyn woj łódzkiego. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa zdobyli 5 medali (1-1-3). Pierwsze złoto w karierze sportowej wywalczył Oliwier Leśniewski na 50m klas, srebro zdobył Tymoteusz Bednarczyk na 50m motylkowym oraz brąz na 100 zmiennym. Pozostałe brązowe krążki były dziełem sztafet. W konkurecji 4×50 zmiennym III m-ce zajęli Dagmara Przyrowska, Katarzyna Płaczek, Oliwier Leśniewski, Tymoteusz Bednarczyk. III m-ce zajęła sztafeta 6×50 klasycznym w składzie: Marcel Krata, Aleksander Luniak, Oliwier Leśniewski, Franciszek Sztaudynger, Bartłomiej Dudziński, Wojciech Markiewicz. W czołowej szóstce miejsca zajmowali: Aleksander Luniak IV m-ce 200grzb i V m-ce 100 klas, Franciszek Sztaudynger VI m-ce 50 klas, Bartłomiej Dudziński VI m-ce 100 grzb, W rozszerzeniu link do wyników

WYNIKI i listy startowe