Wysokie lokaty w Ogólnopolskich Drużynowych Zawodach dzieci 10-11letnich

W sobotę 4ego czerwca zawodnicy UKS Piątka Konstantynów Łódzki z roczników 2011 i 2012 brali udział w zawodach pływackich w Poznaniu. Ogólnopolskie drużynowe zawody były sprawdzianem wszechstronności stylowej, w którym udział biorą wszystkie 10 i 11latki z całej Polski. Ze względu na ilość chętnych impreza sportowa rozgrywana była w każdym województwie. Drużyna UKS Piątki zajęła w kategorii 10latków zajęła III lokatę spośród 11 ekip, a starsi zawodnicy z rocznika 2001 uplasowali się na IV-tym miejscu spośród 12 zgłoszonych zespołów. Spośród 30 delegowanych – podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza, Roberta Żołądka i Tomasza Kotusa, punkty dla drużyny zdobywali, wśród 10 latków: Grudzińska Laura, Kotus Maria, Głowacka Anna, Ciszyk Milena, Butrym Hanna, Koszańska Apolonia, Bujnowicz Maria, Głowacki Wojciech, Tomczyk Patryk, Lewandowski Norbert, Mroczek Ksawery, wśród 11latków: Maja Ambroż, Natalia Machałowska, Alicja Adamczewska, Sewiło Karolina, Łuczak Gabriela, Piotr Grabowski, Wojciech Markiewicz, Mikołaj Jóźwiak, Bartłomiej Dudziński, Wiktor Nowogórski, Miłosz Pawlicki. Indywidualnie najwyższe miejsca zajęły Laura Grudzińska srebro na 50m grzbietem oraz Maja Ambroż brąz na 100m klasycznym. Gratulacje!!!

 

Wyniki i listy startowe