Końcówka sezonu Trzymajcie Kciuki

W miesiącu lipcu odbędą się najważniejsze letnie imprezy sportowe dla zawodników i trenerów UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Jako pierwsi na linię startu powędrują pięcioboiści. Starsi wieloboiści już zaliczyli najważniejsze starty sezonu. Warto wspomnieć podopieczną trenera Roberta Bujnowicza, brązową medalistkę MP Antoninę Sulak w laser-run. W czwórboju Antonina wywalczyła IX-tą lokatę. Młodsi zawodnicy w długim i wyczerpującym sezonie zagwarantowali sobie start w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży U14 i U16. Do Krakowa 5-7.07.22 zakwalifikowały się brązowe medalistki MP w dwuboju Maria Peiko i Maja Głogowska. Ponadto awans uzyskali: Ciszyk Hanna, Ber Julia, Głogowska Natalia, Naji Kamila, Wawrzyniak Natalia, Ciszyk Iga, Kowalczyk Zofia, Płaczek Katarzyna, Krata Marcel, Leśniewski Oliwier oraz Figiel Filip Trzymamy Kciuki- Rodo poniżej

W pływaniu najważniejsze starty zaliczyli już młodsi adepci. Podopieczni trenerów Roberta Bujnowicz, Roberta Żołądka, Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa, drużynowo zajmowali wysokie lokaty 10latkowie III m-ce, 11latkowie IV m-ce, 12latkowie V m-ce. Czekamy na ogólnopolski ranking. Starsi konstantynowscy pływacy wezmą udział we wszystkich rocznikowych Mistrzostwach Polski juniorów; tzn 14latkowie OLSZTYN 7-10.07 , 15latkowie LUBLIN14-17.07, 16latkowie OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 14-17.07 oraz Olimpiada Młodzieży dla 17-18latków 19-22.07. Trzymamy kciuki

RODO OOM Kraków dla zawodników pięcioboju nowoczesnego