Zapraszamy na treningi

Zarząd Klubu UKS „Piątka” Konstantynów Łódzki serdecznie zaprasza wszystkich, którzy doceniają walory pływania w rozwoju swojego dziecka do grupy nauki pływania (7 – 9 latki). Szkolenie prowadzone jest pod nadzorem trenerów, wielu medalistów Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy Juniorów, zawodników reprezentacji Polski, na obiektach CSiR Konstantynów Łódzki. Dysponujemy nowoczesną 6-cio torową pływalnią z wypłyceniem dla maluchów. Posiadamy także sprzęt do podwodnych nagrań video, do monitoringu wysiłkowego i wszystko inne co potrzeba na drodze od 6-ciolatka do Mistrzostwa. A przede wszystkim wspaniałą, miłą atmosferę, której doświadczycie już po przekroczeniu progu naszych obiektów

Od 22 Września Zapraszamy na zajęcia w każdy Czwartek i piątek o godz 17.00 do Centrum Sportu i Rekreacji ul.Kilińskiego 75a Konstantynów Łódzki

Pamiętajcie! Dla nas nie ma za grubych, za chudych, za wysokich czy niskich, nie utalentowanych… Kochamy wodę, nie walczymy z nią. Wykorzystujemy naturalne predyspozycje jakie każdy z Was ma! Bawimy się treningiem, a wtedy wyniki przychodzą w sposób naturalny, niewymuszony. A przede wszystkim przychodzi satysfakcja i zadowolenie.

Pytania proszę kierować pod numer 603 820 602