Zimowe Mistrzostwa Polski – 3 MEDALE SKÓRY!!!

Od środy 30.11 do niedzieli 4.12.2022 w Bydgoszczy rozgrywała się rywalizacja w Zimowych Mistrzostwach Polski  seniorów, juniorów i młodzieżowców w pływaniu. Wystartowało blisko 550 zawodników z 113 klubów.Reprezentacja Konstantynowa Łódzkiego wywalczyła 3 medale. Spośród podopiecznych trenera Tomasza Kotusa bardzo wysokie wyniki uzyskali żabkarze. Bartosz Skóra wywalczył kolejny medal seniorski, brąz na 50m klasycznym. Ponadto zdobył dwa krążki srebrny na 50m i brązowy na 100m w kategorii młodzieżowca. Szymon Iskra w kategorii juniora osiągnął najlepsze wyniki w karierze sportowej. Uplasował się na V m-cu na 50m, VII m-cu na 200m, IX m-cu na 100m stylem klasycznym. Patryk Leśniewski ukończył na XVI m-cu 100 grzb i XVII m-cu 50 grzb.

Gratulacje!!!

Link do transmisji i wyników z MP w Bydgoszczy