6 medali pływaków w Poznaniu

W zimowych wielkopolskich rozgrywkach pływackich 9 i 10 latków, UKS PIĄTKA KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI wywalczyła 6 medali (3-1-2). W klasyfikacji medalowej uplasowaliśmy się na III-ej pozycji. Na poznańskiej arenie rywalizowało 385 uczestników z 22 klubów. Dwukrotnie złotą medalistką została Jagoda Nowak, którą zwyciężyła na 50m klasycznym oraz 50m grzbietem. Trzeci najcenniejszy krążek wywalczyła sztafeta 4x50m zmiennym w składzie; Paweł Kijok, Jagoda Nowak, Wiktoria Markiewicz, Kacper Owczarek. Srebro zdobyła Wiktoria Markiewicz w konkurencji 50m motylkowym. Brązowe medale otrzymały 9latki Hania Tomecka na 50m klasycznym oraz Lena Ber na 50m dowolnym.

Miejsca w czołowej 10tce zajęli; Kacper Owczarek dwukrotnie IV-ty na 100 zmiennym i 50m dowolnym, Katarzyna Kotus IV-mc 50m motylkowym i VI-mc 50m dowolnym, Lena Stępień IV-mc 50m grzbietowym i IX-mc 50 dowolnym, Markiewicz Wiktoria V-mcLena Ber V-mc 100zmienny, Kijok Paweł VI-mce 50m grzbietowym, Maja Plewińska VII-mc 50 mot, Tomecka Hanna VII-mc, Zdanowicz Hann VII m-ce 50m grzbietowym