Puchar Polski w Pływaniu

W Lublinie odbył się pierwszy tegoroczny pływacki Puchar Polski. Rozgrywki były prowadzone na basenie 50m, co oznaczało, że rozpoczął się czas wypełniania minimum na imprezy światowe i europejskie. W gronie blisko 700 zawodników ze 110 klubów, na starcie stanęła niemalże cała czołówka polskiego i ukraińskiego pływania. W pierwszym grand prix Polski zobaczyliśmy świetne wyniki Katarzyny Wasik oraz Ksawerego Masiuka. Z konstantynowskich zawodników, dobrą dyspozycję zaprezentował Bartosz Skóra, który zwyciężył na 50m klasycznym w kat OPEN. Dodał dwukrotnie IV m-ca na 100m i 200m klasycznym. Jego młodszy kolega, Szymon Iskra, również zajął miejsca w czołowej 10-tce klasyfikacji, na 50m był VIII-y na 200 był X – ty. W klasyfikacji juniorów trzykrotnie V m-ce zajęła Antonina Sulak 200m zm, 400 zm, 200 klas oraz VII m-ce na 100 klas i X m-ce 200 grzb. W kat juniorów młodszych VIII-ą pozycję wywalczyła Kamila Naji na 200 klas

Gratulacje!!! dla podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasza Kotusa

Transmisja na żywo link poniżej

transmisja i WYNIKI