Puchar Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym

W Drzonkowie odbyły się drugie Grand Prix juniorów młodszych w pięcioboju. O punkty w Pucharze Polski, kwalifikujące na Olimpiadę Młodzieży i Mistrzostwa Polski rywalizowało ponad 150 zawodników z 19 krajowych  drużyn. Konstantynów Łódzki reprezentowany był przez 15 zawodników. Najlepiej spisała się Maria Peiko plasując się na VI-ej pozycji w dwuboju. Ponad to wysokie pozycje zajmowali Hanna Ciszyk w trójboju IX mc, Oliwier Leśniewski IX mc w dwuboju, Marcel Krata XI mc w trójboju. Dobrze punktowali: Luniak Helena, Ambroż Maja, Kamila Naji, Iskra Wiktor, Maja Głogowska, Natalia Głogowska, Iga Ciszyk, Luniak Antonina. Gratulacje!!!

Trenerami prowadzącymi są Robert Żołądek, Robert Bujnowicz i Tomasz Kotus

WYNIKI trójboju dz i chł

Wyniki dwuboju dz i chł