2 medale Mistrzostw POLSKI Juniorów Młodszych

W Grudziądzu do rywalizacji o medale Mistrzostw Polski przystąpiło blisko 200 osób z 29 klubów. Fantastyczny występ zanotowała Maria Peiko zdobywczyni brązowego medalu MP w kat U14 w dwuboju oraz sztafeta dwubojowa dziewcząt w składzie Maja Głogowska i Maria Peiko, które zdobyły brązowy medal. Tym samym dziewczęta powtórzyły wyczyn z zeszłego roku podczas MP i obroniły się na podium. W czołowej dziesiątce na VIII – mcu, uplasowały się również Maja Ambroż i Helena Luniak jako zespół sztafetowy w dwuboju. Tuż za pierwszą dziesiątką na XI-ej pozycji zakończył rywalizację w trójboju Marcel Krata. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy IV miejsce. MP były również ostatnią szansą na zakwalifikowanie się Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Miło Nam poinformować, że do startów indywidualnych zakwalifikowała się jedenastka Konstantynowian oraz dodatkowo troje do sztafet. Trzymamy Kciuki!!!

Udział w rywalizacji podczas MP został dofinansowany ze środków Starostwa Powiatu Pabianickiego

Wyniki dwubój – link  

Wyniki trójbój

RODO OOM 2023