Mistrzostwa woj.łódzkiego 8, 9, 10latków

Blisko 400 zawodników rywalizowało o miano Mistrza woj. łódzkiego w pływaniu, w trzech kategoriach wiekowych 8, 9, 10 lat. UKS Piątkę Konstantynów Łódzki reprezentowali podopieczni trenerów Anny Pogockiej, Aleksandry Kryszczuk, Roberta Żołądka. Wywalczyli 6 medali (0-2 -4) medali: Paweł Cybulski II m-ce 50 klas, Sztafeta dziewcząt 4×50 dow w kat 9 lat: Janiak Zuzanna, Lena Ber, Kolasa Dominika, Kotus Katarzyna, Kotus Katarzyna III m-ce 25 klas, Markiewicz Wiktoria III m-ce 50 grzb, sztafeta dziewcząt 4×50 dow w kat 10lat w składzie: Nowak Jagoda, Markiewicz Wiktoria, Plewińska Maja, Marciniak Inga, Sztafeta 4×25 dziewcząt w kat 8 lat w składzie: Szatkowska Jagoda, Owczarek Lena, Zdonek Julia, Grzelczak Linda

W czołowej dziesiątce wyścigi kończyli: Nowak Jagoda dwukrotnie IV m-ce 50 klas i 50 dow, Rygielski Marcel IV m-ce 25 dow, Łuczak Stanisław IV m-ce 25 klas, Kolasa Dominika V m-ce 25 klas, Ber Lena V m-ce 50 dow, Stępień Lena V m-ce 25 mot, Burski Franciszek V m-ce 25 klas, Tomecka Hanna dwukrotnie VI m-ce na 50 klas i 50 grzb,  Ber Lena VII m-ce 25 mot, Kotus Katarzyna VII m-ce 50 dow, Plewińska Maja VII m-ce 50 mot, Przyrowski Adam VII m-ce 25 grzb, Filipiak Aleksander VIII m-ce 50 mot, Kolasa Dominika VIII m-ce 25 mot, Krakowski MIkołaj VIII m-ce 50 grzb, Smyka Kacper VIII m-ce 50 klas, Kijok Paweł IX m-ce 50 grzb, Majcherska Bianka IX m-ce 50 klas, Sztafeta 4×50 dziewcząt w kat 9 lat IV m-ce: Stępień Lena, Koszańska Helena, Walas Hanna, Tomecka Hanna, Sztafeta 4×50 dow chłopców w kat 8 lat IV m-ce: Przyrowski Adam, Rygielski Marcel, Machałowski Michał, Majcherski Mikołaj, Sztafeta dziewcząt w kat 8 lat VIII m-ce 4×25 dow: Płotecka Kornelia, Nowak Blanka, Kuleszka Kalina, Cieślak Nikola

W rozszerzeniu link do list i wyników

Listy startowe i Wyniki zawodów