Halowe Wielobojowe Mistrzostwa Polski w Spale

Blisko 500 zawodników 30 klubów rywalizowało w największej imprezie halowej w wieloboju nowoczesnym. Główna klasyfikacja Mistrzostw Polski prowadzona była w kategorii U12 (2011 i młodsi) oraz U14 (2009-2010). Ponadto rywalizacja toczyła się w ramach finału Penta Day dla poszczególnych roczników. UKS Piątka zdobyła SREBRNY medal Mistrzostw Polski U14 w dwuboju za sprawą Marii Peiko. Marysia dopłynęła druga do ściany, na metę przybiegła czwarta, jednak suma uzyskanych punktów wielobojowych pozwoliła wywalczyć WICEMISTRZOSTWO POLSKI. Brawo!!! Bardzo zacięta rywalizacja toczyła się w trójboju zarówno Marii Peiko, jak i Marcelowi Kracie zabrakło zaledwie 3 pkt do wywalczenia brązowego medalu. Ostatecznie Maria uplasowała się na IV-ej pozycji, a Marcel na VII-ej. Gratulacje!!!.

Nie mniejsze emocje towarzyszyły rozgrywkom Penta Day dla dzieci. Blisko 40 osobowa grupa zawodników UKS Piątka Konstantynów Łódzki rywalizował w trzech kategoriach wiekowych 2012, 2013, 2014. Najwyższe miejsce wywalczyła Katarzyna Kotus w kat 9latków zajęła III miejsce. Tuż za podium na miejscu IV znaleźli się: Laura Grudzińska w kat 11lat oraz Kacper Smyka w kat 10lat. Na V-tym miejscu rywalizację ukończyła Lena Ber w kat 9lat, Wiktoria Markiewicz zajęła ostatecznie VI-tą lokatę w kat 10lat. Ponadto w czołowej dziesiątce znaleźli się: Lena Stępień VIII m-ce w kat 9lat, Jagoda Nowak VII-a i Maja Plewińska X-a w kat 10lat,

Gratulacje!!!

Program zawodów

Wyniki Penta Day dziewcząt

Wyniki Penta Day chlopców

Trójbój dziewcząt U14 MP

Trójbój chłopcy U14 MP

Dwubój chłopców U14 MP

Dwubój dziewcząt U14 MP

Wyniki MPu12 dziewcząt

Wyniki MPU12 chłopców