18 medali i II miejsce drużynowo w pływackich zawodach o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego

Bardzo dzielnie walczyła Nasza młodzież o drużynowy sukces w zawodach pływackich rozgrywanych w Konstantynowie Łódzkim. Ostatecznie uplasowaliśmy się na II pozycji klasyfikacji klubowej oraz medalowej. Wywalczyliśmy 18 krążków 8-3-7. Złotymi medalistami zostali: dwukrotnie Bancewicz- Boguta Natan na 50 grzb i 50 mot, Markiewicz Wiktoria na 50 dow, Smyka Kacper na 50 dow, Ber Lena na 50 mot oraz sztafety z roczników dziewcząt 2013 w składzie: Markiewicz W, Nowak J, Plewińska M, Marciniak I, sztafeta dziewcząt z r 2014: Kotus K, Koszańska H, Tomecka H, Ber L, sztafeta chłopców r 2013: Bancewicz Boguta N, Smyka K, Kijok P, Plewiński B.  Srebro zdobyli indywidualnie Cybulski Paweł na 50 klas oraz Kotus Katarzyna 50 mot, w sztafecie chłopcy z r2015 Przyrowski A, Rygielski M, Machałowski M, Majcherski M. Na najniższym stopniu podium uplasowali się: dwukrotnie Nowak Jagoda na 50 klas i na 50 grzb, Ber Lena 50 dow, Kijok Paweł 50 dow, Kotus Katarzyna na 50 grzb, Markiewicz Wiktoria 50 grzb oraz sztafeta chłopców z r 2013 Szychowicz, Cybulski P, Filipiak A, Łaski K

Tuż za podium dopłynęli: Owczarek Kacper IV m-ce 50 dow i VI m-ce 50 klas, Kolasa Dominika IV m-ce 50 klas i VI m-ce 50 dow, Plewiński Bartosz IV m-ce 50 klas, Krakowski Mikołaj IV m-ce 50 grzb, Plewińska Maja V m-ce 50 mot i VI m-ce 50 klas, Koszańska Helena V m-ce 50 grzb, Burski Franciszek V m-ce 50 klas, Kijok Paweł Vi m-ce 50 grzb,

Gratulacje!!!

Wyniki do pobrania – kliknij