7 medali (4-1-2) w Mistrzostwach województwa łódzkiego w Pływaniu 9, 10, 11-latków

Blisko 400 zawodników z 19 klubów zgłosiło się na start w zawodach pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kat 9, 10, 11 lat. UKS Piątka Konstantynów Łódzki wywalczyła 7 krążków (4-1-2). Mistrzostwo woj.łódzkiego osiągnęli; dwukrotnie Kotus Katarzyna na 50 dowolnym i 25 motylkowym, Bancewicz-Boguta Natan na 100 dowolnym oraz sztafeta w kat 11lat 4×50 zmiennym w składzie: Markiewicz Wiktoria, Plewiński Bartosz, Bancewicz-Boguta Natan, Nowak Jagoda. Tytułem vicemistrza woj.łódzkiego poszczycić się może Bancewicz-Boguta Natan na dystansie 50m motylkowym. Brąz zdobyły: Markiewicz Wiktoria na 100m dowolnym oraz Tomecka Hanna na 50m Klasycznym. Siedmiokrotne podium pozwoliło na zajęcie II miejsca w klasyfikacji medalowej.

Tuż za podium na miejscu dyplomowanym uplasowali się: dwukrotnie Nowak Jagoda IV m-ce 50 klas oraz 5 m-ce 100 dow w kat 11lat, dwukrotnie Ber Lena IV m-ce 25m mot i VI m-ce na 50 dow w kat 10lat, Kolasa Dominika IV m-ce 50 klas w kat 10lat, dwukrotnie Owczarek Kacper VI m-ce na 50 mot i 100 dow w kat 11lat, Plewiński bartosz VI m-ce na 50 klas w kat 11lat, Łuczak Stanisław VI m-ce na 50 klas w kat 10 lat