Puchar Dyrektor SP 149

Bardzo dobry występ zanotowali pierwszoklasiści, w pierwszym oficjalnym starcie, podczas zawodów wojewódzkich w pływaniu. Każdy z 13 osobowej drużyny, miał zadanie przepłynięcia 25m dowolnym oraz 25m grzbietem. Najmłodsi Konstantynowiacy spisali się bardzo dobrze, kończąc wyścigi zgodnie z przepisami, notując 100% rekordów życiowych. W klasyfikacji zespołowej wywalczyliśmy II m-ce spośród 5 zespołów. Indywidualnie zdobyliśmy trzy medale (0-2-1). Dwukrotnie na podium stanęła Mroczek Oliwia II m-ce 25m dow oraz III m-ce na 25m grzb. Drugie srebro należy do sztafety 6x25m w składzie: Gawrońska Viktoria, Pietrasik Pola, Nowak Agata, Kołudzka Hanna, Mroczek Hanna i Filipiak Adam. Tuż za podium znaleźli się: Gawrońska Viktoria IV m-ce 25 dow i VI m-ce 25 grzb, Pietrasik Pola IV m-ce 25 grzb i X m-ce 25 dow, Nowak Agata IX  m-ce 25 dow i X m-ce 25 grzb, Filipiak Adam VIII m-ce 25 grzb i X m-ce 25 dow. Ponad to UKS Piątkę Konstantynów Łódzki dzielnie reprezentowali oprócz w/w: Kucharska Danuta,Walas Zofia, Smyka Iga, Olszewski Filip, Słomkowski Filip, Pajszczyk Maksymilian, Pesta Aleks

Gratulacje!!!

Wyniki – kliknij a pobierzesz