Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w wieloboju nowoczesnym

W Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Najwyższe miejsca wywalczyły dziewczyny Maria Peiko uplasowała się na VIII ej pozycji w trójboju, a Laura Grudzińska IX mce w dwuboju.  Ponadto w drugiej dziesiątce uplasowali się: Maja Głogowska XIV mc trójbój, Iga Ciszyk XVII mc trójbój, Maria Kotus XVII mc dwubój i Małgorzata Szymańska XX mc dwubój. Najwyższe miejsce wśród chłopców wywalczył Marcel Krata XXI mc. MP w Częstochowie były również piątą, ostatnią eliminacją do Wielobojowej Olimpiady Młodzieży. Miło Nam poinformować, że do finału odbywającego się w Kraśniku zakwalifikowało się 17 konstantynowian: Peiko Maria, Iga Ciszyk, Maja Głogowska, Marcel Krata, Oliwier Leśniewski, Aleksander Luniak, Wiktor Iskra, Laura Grudzińska, Maja Ambroż, Helena Luniak, Maria Kotus, Antonina Luniak, Małogorzata Szymańska, Dudziński Bartłomiej, Mikołaj Jóźwiak, Piotr Grabowski, Nikodem Nowak. Gratulacje!!!

Wyniki MP U14

Wyniki MP u16