Brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży!!!

Brawo Maria Peiko i Marcel Krata, którzy sprawili miła niespodziankę zdobywając brązowy medal podczas XXX-ej Olimpiady Młodzieży w Pięcioboju Nowoczesnym. Do finałowej i najważniejszej rozgrywki sezonu pięciobojowego 2023/2024 juniorów młodszych, zakwalifikowało się ponad 120 osób z 23klubów całej Polski. Oprócz fantastycznego wyniku Mari i Marcela, pozostałe wyniki konstantynowskiego zespołu również są godne uwagi. W klasyfikacji drużynowej UKS Piątka uplasowała się na V-tym miejscu. W klasyfikacji województw również zajęliśmy V-tą pozycję. W sztafetach dwubojowych, Bartłomiej Dudziński i Mikołaj Jóźwiak zajęli VII-ą lokatę, na IX m-cu ukończyły rywalizację Laura Grudzińska i Maria Kotus, a Maja Ambroż i Helena Luniak zdobyły X m-ce. Indywidualnie najwyższą pozycję zajęła Maria Peiko IV-ta, a X-ta była Maja Głogowska w trójboju oraz Laura Grudzińska IX m-ce w dwuboju. Punkty dla zespoły zdobywali oprócz w/w: Iga Ciszyk, Oliwier Leśniewski, Wiktor Iskra, Aleksander Luniak, Antonina Luniak, Małgorzata Szymańska, Nikodem Nowak, Piotr Grabowski

Gratulacje!!!

Wyniki dwuboju

Wyniki trójboju