II runda ligii dzieci 1998r

Z dobrej strony pokazali się zawodnicy z rocznika 98 w rywalizacji z cyklu Liga Dzieci. Tym samym potwierdzili dobrą dyspozycję z poprzedniego tygodnia z zawodów w Kaliszu, czyli duża liczba rekordów życiowych poszczególnych zawodników oraz wiele zwycięskich finiszów w swoich seriach. W drugiej rundzie podopieczni trenera Tomasz Kotusa zajęli V-tą lokatę w klasyfikacji drużynowej. Najwięcej punktów dla ekipy UKS Piątka Konstatnynów Łódzki zdobyli:

• Sztafeta dziewcząt II m-ce 4×50 zmiennym: Krawczyk Żaneta, Sobczak Kamila, Twardowska Agata, Madajska Ewa
  • Ewa Madajska III m-ce 50 motylkowym oraz V m-ce 100 dowolnym
  • Żaneta Krawczyk III m-ce 200 grzbietem oraz VII m-ce 100 dowolnym
  • Owczarek Karolina VI m-ce 200 grzbietem
  • Jędrzejczyk Filip VIII m-ce 200 grzbietem oraz IX m-ce 50 motylkowym
  • Pinkosz Mateusz VIII m-ce 100 dowolnym
  • Sztafeta chłopców VIII m-ce 4×50 zmiennym: Gromadziński Karol, Nowacki Bartek, Jędrzeczyk Filip, Pinkosz Mateusz
  • Sobczak Kamila X m-ce 100 klasycznym

W rozszerzeniu WYNIKI oraz klasyfikacje drużynowe i indywidualne
GRATULACJE!!!SPRAWDŹ WYNIKI
Wśród 150 zawodników i zawodniczek nasi ukaesiacy utrzymali swoje pozycje w klasyfikacji indywidualnej z pierwszej rundy

• Żaneta Krawczyk XI pozycja
  • Ewa Madajska XII pozycja