Drużynowe Mistrzostwa Łodzi 12latków

Dziś rozpoczęły się zmagania o miano najlepszej drużyny w województwie. Zawody są również traktowane jako eliminacje do Letnich Mistrzostw Polski. Ekipę Piątki Konstantynów reprezentują Ewelina Nowak, Żaneta Marciniak, Stępień Natalia, Cąbrzyński Damian. Nasi ukaesiacy spisali się bardzo dobrze, uzyskując w każdym kolejnym starcie nowe rekordy życiowe i klubowe również. Najważniejszy jest fakt osiągnięcia coraz wartościowszych wyników dających olbrzymie szanse na awans do głównych Mistrzostw Polski.
Poniżej prezentujemy indywidualne osiągnięcia podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza:

• Nowak Ewelina I m-ce 100 motylem, II m-ce 100 grzbietem, IV m-ce 200 grzbietem, V m-ce 200 zmiennym
  • Marciniak Żaneta II m-ce 800 dowolnym, III m-ce 100 dowolnym, IV m-ce 50 dowolnym, IV m-ce 200 dowolnym, IV m-ce 400 dowolnym
  • Stępień Natalia V m-ce 200 dowolnym, V m-ce 400 dowolnym, V m-ce 800 dowolnym, VI m-ce 100 dowolnym
  • Cąbrzyński Damian V m-ce 100 motylkowym, VI m-ce 50 motylkowym.

Wyniki dostępne w rozszerzeniu CZYTAJ
UWAGA w rozszerzeniu wyniki z pozostałych województwWYNIKI !!! – sprawdź
Po kliknięciu linku otwórz zakładkę centralne, w niej znajdziesz wyniki pozostałych województw
Wyniki Drużynowych Mistrzostw Województwa 12 latków