Mistrzostwa Sochaczewa

UWAGA Nasza stronka rozwija się powoli, ale zmiany widać:). Dziś zamieszczamy filmiki ze startów w Sochaczewie dzięki uprzejmości i zaangażowaniu p.GRZEGORZA CĄBRZYŃSKIEGO (Dziękujemy)-linki w rozszerzeniu
Zawodnicy z rocznika97 brali udział w Otwartych Mistrzostwach Sochaczewa. Był to ostatni start przed Mistrzostwami Polski 12 latków. Sprawdzian wypadł pomyślnie, 95%nowych rekordów życiowych. Dobre wyniki naszych reprezentantów sprawiły, że Marciniak Żaneta i Cąbrzyński Damian uznani zostali za najlepszych zawodników w kategorii 12-13lat, a Natalia Stępień uplasowała się na III m-cu. Wyniki poszczególnych startów:

  • Marciniak Żaneta I m-ce 100 dowolnym, II m-ce 100 motylkowym
  • Cąbrzyński Damian II m-ce 100 motylkowym, II m-ce 100 dowolnym
  • Stępiń Natalia II m-ce 100 dowolnym

Gratulacje!!! W roszerzeniu dostępne wyniki!!Aby obejrzeć film trzeba ściągnąć obie części i połączyć (rozpakować) np. programem Winrar lub innym obsługującym archiwa *.rar (np. darmowy 7-Zip). Po ściągnięciu tylko pierwszej części przy próbie rozpakowania winrar będzie wołał o część2. Przy ściągnięciu tylko drugiej części wogóle się nic nie rozpakuje!!! 2 cześć będzie można ściągnąć po 15minutach. Jeżeli po kliknięciu linku wyświetli się strona to należy wcisnąć przycisk FREE USER a po 150sekundach przycisk DOWNLOAD
Część 1
Część 2
WYNIKI ZAWODÓW