IV runda Pucharu ŁOZP

Zakończyła się zawody z cyklu Puchar ŁOZP. Podopieczni trenerów Mariusza Wędryczowicza i Roberta Bujnowicza dzielnie walczyli w każdej z czterech rund. W klasyfikacji 12-13latków z ponad 50 zawodniczek województwa łódzkiego w pierwszej dziesiątce znalazły się Burska Justyna II m-ce, Bakies Gabriela IV m-ce (czekamy na poprawki ze strony organizatora!!!), X m-ce Michalina Zbrojewska. Wśród chłopców Tosik Szymon zajął X m-ce. W kategorii starszej 15 i starsi Ania Dawidowicz uplasowała się na III m-cu, a Dawid Szwedzki na VII m-cu. Ponadto w IVej rundzie indywidualnie miejsca medalowe wywalczyli: Justyna Burska, Gruszczyńska Marta, Dawid Szewdzki, Zbrojewska Michalina, Tosik Szymon, Marciniak Paula, Bakies GabrielaGRATULACJE!!!
Wyniki i klasyfikacja punktowa w rozszerzeniuWyniki
Punktacja najlepszych zawodników