Piknik 2009

21.06.2009 Na długo pozostanie w naszej pamięci. W zakończeniu sezonu 2008/2009 dla UKS „Piątki” brało udział ok. 250 uczestników tzn.: zawodnicy, rodzice, babcie i dziadkowie a nawet kuzyni:). Wśród odwiedząjących Piknik Piątki Konstatnynów nad stawami spotkaliśmy p.dyr. CSiR Krystnę Oparę, p.dyr. Krystnę Łakomską, p. Andrzeja Biernata i p.Szwedzkiego, który przyjechał do nas ze Świnoujścia na rowerze juz dzień wcześniej w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Dzięki świetnej organizacji rodziców(pełen katering, obsługa, przygotowanie miejsca i oprawa muzyczna) dokładnie państwa: Marciniak, Zbrojewskich, Bakies, Jasiak, Sobieraj, Gromadzińskich, Owczarek, Piotrowicz, Rzońca, Szwedzkich mogliśmy spędzić w niecodzienny sposób niedzielne popołudnie. Dodatkowo p.Grażyna Gromadzińska zadbała o sporą dawkę ruchu dla rodziców, szczególnie po częstych odwiedzinach p.Jasiaka 🙂. Z najciekawszych: silniejsze okazał się mamusie od tatusiów w przeciąganiu liny, najlepsze hasło wakacyjne to dzieło dwóch drużyn 1-ej pod przewodnictwem p.Twardowskiej i 2-ej pod przewodnictwem pań Piotrowicz i Owczarek, w piłkę wygrali zawodnicy 3;1 z tatusiami, którzy ledwo wywalczyli awans do finału w spotkaniu z zawodniczkami 2;1, w siatę bezkonkurencyjna okazała sie ekipa p.Piotrowicz i p.Nowackiego.
P.s. Bawcie sie równie dobrze a nawet lepiej na wakacjach – życzą trenerzy
Oczekuję na wszystkie zdjęcia mail znacie, a już pierwsze trzy są zamieszczone w rozszerzeniu Zapraszam!!!Piknik 2009 Piątki Konstatnynów w obiektywie p.Owczarek
Zdjęcia p.Wędrychowicza
Piknik 2009 Piątki Konstatnynów w obiektywie Pauli Marciniak
Piknik 2009 Piątki Konstatnynów p.Zbyszka