Ad astra per aspera

„Ad astra per aspera”, czyli przez trudności do celu. Za nami kolejny rok treningów. Jak zawsze chwilami cięższych, momentami lżejszych, a często, aż za lekkich:). Teraz przed naszymi zawodnikami chwila prawdy. Następuje ocena ich pracy poprzez osiągnięcia w ostatnich startach roku sportowego. Końcówka sezonu sprzyja najważnieszym imprezom pływackim tzn Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Makro Regionu łódzkiego. W sezonie 2008/2009 Piątkę Konstatnynów reprezentować będą na Mistrzostwach Regionu łódzkiego wszyscy obecnie zdrowi, powyżej 13rż, a na zawodach ogólnopolskich:

  • MP 12latków: Marciniak Żaneta, Stępień Natalia, Nowak Ewelina
  • MP 13latków: Zbrojewska Michalina, Bakies Gabrysia, Maciniak Klaudia, ew Bednarek Paulina
  • MP 14latków: Burska Justyna, maciniak Paula, Gruszczyńska Marta, Cichecka Ola
  • MP 15latków Dawid Szwedzki
  • MP 16latków Ania Dawidowicz.
    Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia naszym reprezentantom.
    P.s. W rozszerzeniu krótka relacja zawodnika Piątki Konstatnynów na Mistrzostwa Masters w pływaniu. Zapraszam chętnych

Mistrzostwa Polski Masters w Pływaniu to impreza dla były zawodników, pływaków amatorów, a przede wszystkim ludzi lubiących pływać. Dzięki zawodom mamy możliwość ponownie doznać uczucia adrenaliny przed startem, maksymalnego zmęczenia po konkurencji, odrobiny nerwów w czasie ogłoszenia wyników i satysfakcji ze startu (nie zawsze udanego:). Zamieszczam dwa zdjęcia pomocne dla wkraczających w świat sportu:). Po lewej: Nie warto wierzyć w niemożliwe. Woda się nie rozstępuje, a i chodzenie po niej nie jest wskazane:). Chociaż podobno wydarzyło się to RAZ wiele lat temu i się zakończyło się sukcesem. Ze swojej strony życzę wytrwałości w codziennej pracy nad sobą, a wtedy marzenia stają się realne. Są w zasięgu ręki, a często kończą się jak na załączonym obrazku poniżej. POWODZENIA!!!