Mistrzostwa Klas III-ch

Podopieczni trener Ani Pogockiej zainaugurowali sezon 2009/2010 rozgrywkami w Tuszynie. I rundę rocznik 2000 może zaliczyć do udanych. Duża liczba życiówek przyczyniła się do zdobycia przez drużynę UKS Piątka V-ej lokaty spośród 12 ekip województwa. Punkty dla ekipy z Konstantynowa zdobywała spora liczba zawodniczek i zawodników: Patrycja Romanowska, Sznej Julia, Piotrowicz Kamil, Cierpikowski Robert, Piątek Mateusz, Kraska Kuba, Różycki Patryk, Majewski Jan, Marcula Kuba, Rosiak Alicja, Pawelec Julita, Bombrych Asia, Derfla Aleksandra, Kuśmierczyk Piotr, Owczarek Mateusz. Jest to największa liczba punktujących reprezentantów Piątki od początku zawiązania klubu z Konstantynowa.
GRATULACJE!!!
Miejsca punktujących oraz Wyniki klas III-ch dostępne w rozszerzeniuWyniki Mistrzostw klas III-ch
Wyróżniający się zawodnicy

• Piotrowicz Kamil III-ce 50 grzbietowym, VII-ce 50 dowolnym