Liga Młodzików 12-13lat

Kolejny dobry start zanotowali podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza. W III-ej ostatniej rundzie Ligii Młodzików drużyna UKS Piątka uplasowała się na III miejscu i po trzech rundach również awansowała na III miejsce. Wyróżniającymi się reprezentantami z Konstantynowa byli Bakies Gabriela, Zbrojewska Michasia, Bednarek Paulina, Jasiak Martyna oraz Stępień Daniel, którzy kończyli rywalizację na miejscach medalowych
(2 złote, 1 srebrny, 5 brązowych). W punktacji indywidualnej spośród 65 zawodniczek Michalina Zbrojewska oraz Gabriela Bakies zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce. Wśród mężczyzn najwyżej sklasyfikowany został Daniel Stępień 12 m-ce.
Gratulacje!!!
Dziękujemy za pomoc p.Jasiak oraz p.Marciniak
Wyniki w rozszerzeniuWyniki
Klasyfikacja Indywidualna
Klasyfikacja KLubowa