Liga dzieci runda IV

Dziś odbyły się zawody Ligii Dzieci. Była to ostatnia, IV runda kończąca cykl rywalizacji wojewódzkiej w sezonie 2009. Drużynowo UKS Piątka uplasowała się na V miejscu. Spośród podopiecznych trenera Tomasza Kotusa najwięcej punktów w ostatniej rundzie zdobyła Karolina Owczarek zajmując V-tą pozycję na 100 motylkowym oraz VII-ą na 100 grzbietowym. Jedyny medal reprezentanci z Konstantynowa wywalczyli w sztafecie na dystansie 4×50 zmiennym. Dziewczęta zdobyły srebro płynąc w składzie: Krawczyk Żaneta, Madajska Ewa, Owczarek Karolina i Stasiak Michalina.
Gratulacje!
Wyniki w rozszerzeniu oraz poszczególne miejsca z pierwszej dziesiątki

Zarząd UKS Piątki Konstantynów wraz ze sponsorami PLUS DACHY i Restauracją RELAX mają przyjemność zaprosić na

spotkanie mikołajkowe 12 grudnia o godz 11.00 do MOK-u

Wyniki

  • Owczarek Karolina V m-ce 100 motylkowym i VII m-ce 100 grzbietowym
  • Madajska Ewa VI m-ce 100 klasycznym
  • Sobczak Kamila VI m-ce 400 dowolnym
  • Stasiak Michalina VIII m-ce 100 motylkowym
  • Krawczyk Żaneta IX m-ce 100 grzbietem
    Gratulacje!