Mistrzostwa klas IV-ch

Bardzo dobrze spisali się podopieczni trener Anny Pogockiej na Mistrzostwach Województwa klas VI-ch. W rozgrywanych na arenie Delfina Łódź zawodach w dniu 24.11 wystartowało blisko 120 osób z 13 klubów. Największą niespodziankę sprawiła Martyna Michałowska plasując się na II miejscu w konkurencji 100 klasycznym. Był to pierwszy medal zawodniczki na dużej imprezie. Spośród trójki naszych reprezentantek medal wywalczyła również Patrycja Rzońca zajmując III miejsce na 100 grzbietowym.
Gratulacje!!!
Dokładny opis miejsc oraz wyniki w rozszerzeniu
Link do wyników eliminacji na mistrzostwa 13latków w zakładce

Zarząd UKS Piątki Konstantynów wraz ze sponsorami PLUS DACHY i Restauracją RELAX mają przyjemność zaprosić na

spotkanie mikołajkowe 12 grudnia o godz 11.00 do MOK-u

Wyniki
Dziwczęta
Chłopcy
Najlepsze starty

  • Martyna Michałowska II m-ce 100 klasycznym oraz V m-ce 100 zmiennym
  • Rzońca Patrycja III m-ce 100 grzbietowym
  • Adamus Patrycja VIII m-ce 100 klasycznym oraz X m-ce 100 zmiennym