Puchar ŁOZP I runda

Blisko 150 zawodników brało udział w pierwszych zawodach pływackich roku 2010, a jednocześnie ostatnich przed Mistrzostwami Polski. Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza wystartowali pierwszej rundzie zawodów o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego. W całym cyklu rozgrywek, pływacy województwa rywalizują w dwóch kategoriach wiekowych 13latków oraz 14 lat i starsi. W poszczególnych konkurencjach Piątka zdobyła 10 medali (3-6-1). Na najwyższym podium uplasowali się Dawid Szewdzki, Justyna Burska i Ewelina Nowak. W punktacji indywidualnej zawodnicy UKS-u zajmowali: VI m-ce Dawid Szwedzki, VI m-ce Bakies Gabriela w kat. 14 i starsi oraz VI m-ce Nowak Ewelina w kat 13lat. W dziesiątce znalazły się również Justyna Burska VII m-ce w kat 14lat oraz Natalia Stępień VII m-ce w kat 13lat.
GRATULACJE !!!
Wyniki i punktacja dostępne w rozszerzeniuWyniki Pucharu ŁOZP I runda
Punktacja