Zawody w Rawiczu

Zawody o puchar burmistrza dla rocznika 98 w Rawiczu wypadły bardzo pozytywnie. Po podróży na miejsce, obfitującej w sporą dawkę adrenaliny:), nastąpił dzień pełen zmagań sportowych przynosząc jeszcze więcej emocji. W sobotę 06. marca podopieczni duetu trenerskiego Roberta Owczarka i Tomasza Kotusa stworzyli fantastyczne widowisko pływackie. Bardzo często wyniki rozstrzygały się na ostatnich centymetrach. Zdobycz medalowa 1 złoty, 3 srebrne, 2 brązowe, została okupiona dużą ilością potu. Medale zdobywali:

  • Karolina Owczarek I m-ce 100 motylkowy
  • Agata Twardowska II m-ce 200 zmiennym
  • Sztafeta zmienna 4x50m II m-ce Krawczyk Żaneta, Madajska Ewa, Owczarek Karolina, Twardowska Agata
  • Sztafeta dowolna 4x50m II m-ce Sobczak Kamila, Madajska Ewa, Krawczyk Żaneta, Twardowska Agata
  • Ewa Madajska III m-ce 200 klasycznym
  • Krawczyk Żaneta III m-ce 200 grzbietowym

Warto wspomnieć, że w klasyfikacji wielobojowej 95% naszych zawodników uplasowało się w pierwszej dwudziestce. Najwyżej sklasyfikowani zostali Agata Twardowska V m-ce, Mateusz Pinkosz VIII m-ce oraz Krawczyk Żaneta IX m-ce.
Gratulacje!!!
Podziękowania dla państwa Owczarków za zorganizowanie przejazdu na zawody oraz sponsorowi firmie PLUS DACHY za poczęstunek po zawodach
Wyniki oraz klasyfikacja wielobojowa, link do zdjęć w rozszerzeniuWyniki z Rawicza
Klasyfikacja Wielobojowa
zdjęcia autorstwa p.R.Owczarka