Miting w BAD-BERGZABERN

Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicza i Roberta Bujnowicza na Mitingu w Niemczech. Drużyna Konstantynowa walczyła o puchar Komisji Europejskiej ostatecznie zajmując IV lokatę na 38 ekip z 23 państw. Honorowy patronat nad imprezą objął Jerzy Buzek. Indywidualnie reprezentanci Piątki zdobyli 14medali 4-5-5. O nasz dorobek medalowy zadbali Burska Justyna, Szwedzki Dawid, Dawidowicza Ania, Bakies Gabriela i Zbrojewska Michalina. Pozostali pływacy z Konstantynowa spisali się również świetnie. Kolejne rekordy życiowe przekładały się na miejsca w szóstce najlepszych zawodników konkurencji. Zdobywając pechowe miejsca tuż za podium skutecznie podnosili dorobek punktowy naszej drużyny. Byli to m.in. Emil Miernik, Paulina Bednarek, Ewelina Nowak.
GRATULACJE!!!
Wyniki oraz Link do zdjęć autorstwa trenera Wędrychowicza w rozszerzeniuddd
GALERIA aut. trenera Wędrychowicza
Sukcesy Piątki w Bad Bergzabern 2010