Grand Prix Polski

Gran Prix Polski w Łodzi na ul. Styrskiej były ostatnim sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami naszego kraju. Już za dwa tygodnie śledzić będziemy losy najlepszych pływaków w Mistrzostwach Polski. Z bardzo dobrej strony pokazała się czołówka reprezentacji na czele z Pawłem Korzeniowskim i Radkiem Kawęckim. W Łodzi padły także dwa rekordy Polski juniorów 15letnich na 400 i 800 dowolnym za sprawą Donaty Kiljańskiej. Piątkę reprezentowali podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza: Michalina Zbrojewska, Gabrysia Bakies, Daiwdowicz Ania Burska Justyna oraz Dawid Szewdzki. Wypadli bardzo pozytywnie. Najlepiej poradziła sobie najbardziej doświadczona Ania Dawidowicz. Zajęła III m-ce 200 grzbietm, dwukrotnie V m-ce 400 zmiennym i 100 grzbietem oraz VIII m-ce 50 grzbietm. Jej młodsza koleżanka Justyna Burska zajęła dwukrotnie X m-ce na 400 dowolnym i 800 dowolnym. Gabriela Bakies zajęła X m-ce na 400 zmiennym oraz wywalczyła rekordy życiowe w stylu motylkowym. Rodzynek w ekipie z Konstantynowa Dawid Szwedzki uplasował się na X pozycji w 400 zmiennym. Pozostałe konkurencji kończył na miejscach tuż za pierwszą dziesiątką.
Gratulacje!!!
Link do do wyników GRAN PRIX Polski w rozszerzeniuWyniki