Mistrzostwa Klas IV-ch

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Piątki Konstantynów w Mistrzostwach klas IV-ch. Podopieczni trener Anny Pogockiej wywalczyli sześć krążków dwa srebrne i cztery brązowe. Dwukrotną medalistką została Patrycja Romanowska II m-ce 50 motylkowym oraz II m-ce 100 grzbietowym. Brązowy medal zdobyła Julia Sznej na 100 grzbietem. Chłopcy zdobyli trzy brązowe medale. Jakub Kraska na 50 motylkowym, Janek Majewski na 100 klasycznym oraz wspólnie z Kamilem Piotrowiczem i Robertem Cierpikowskim zajęli III m-ce w wyścigu sztafetowym 4×50 dowolnym. Ponadto w dziesiątce znaleźli się Oliwia Andrzejewska, Jakub Szwedzki, Kamil Piotrowicz, Robert Cierpikowski, Julia Sznej, Rosiak Alicja. Na wyróżnienie zasługują Kania Dawid, który dwukrotnie uplasował się tuż za pierwszą dziesiątką oraz Kuśmierczyk Piotr za bardzo dobry wyniki w sztafecie na 50 dowolnym.
Gratulacje!!!
W rozszerzeniu link do wynikówWyniki