Puchar ŁOZP Irunda

Inauguracja roku pływackiego odbyła się w Łodzi na arenie Jedynki, zawodami o miano najlepszego pływaka i pływaczki w 2011 roku. W pierwszej rundzie podopieczni trenera Mariusza Wędrychowicza wywalczyli w poszczególnych konkurencjach 15 medali (6-6-3). Cieszy dominacja w województwie dziewcząt z Konstantynowa, to głównie zawodniczki Piątki stawały na podium zawodów o Puchar Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego.
W I rundzie wygrywały

 • Milena Karpisz na 100 klasycznym i 100 dowolnym,
 • Gabriela Bakies na 100 motylkowym,
 • Ania Dawidowicz na 50 grzbietowym,
 • sztafeta dziewcząt 4×100 dowolnym w składzie: Milena Karpisz, Ania Dawidowicz, Justyna Burska i Bakies Gabriela
 • Dawid Szwedzki na 100 klasycznym

Srebrne krążki wywalczyli:

 • Pierzyński Michał 100 klasycznym
 • Dawid Szwedzki 100 zmiennym
 • Gruszczyńska Marta 100 motylkowym
 • Justyna Burska 400 dowolnym
 • Dawidowicz Ania 100 klasycznym
 • Bakies Gabriela 200 grzbietem

Na trzecim miejscu podium stanęli:

 • Szwedzki Dawid 400 dowolnym
 • Sztafeta dziewcząt nr2 4×100 dowolnym: Nita Anna, Gruszczyńska Marta, Bednarek Paulina, Zbrojewska Michalina
 • Michalina Zbrojewska na 400 dowolnym

Po I rundzie o Puchar ŁOZP w klasyfikacji najlepszych zawodniczek na III-ej pozycji znajduje się Justyna Burska, IV m-ce zajmuje Milena Karpisz, Michalina Zbrojewska jest na V -tym miejscu, VII m-ce Gabriela Bakies, Anna Dawidowicz VIII m-ce. Wśród mężczyzn IV m-ce Dawid Szwedzki. Gratulacje!!!
Wyniki dostępne w rozszerzeniuWyniki
Klasyfikacja najlepszych zawodników