Zawody o Puchar Bogdana Kruszyny-Kotulskiego

Na arenie Trójki rozegrano zawody upamiętniające postać Bogdana Kruszyny-Kotulskiego. Człowieka, który był głównym założycielem MKS-u Trójki Łódź, prawdziwym animatorem sportu pływackiego, do którego zarażał bezgraniczną miłością każdego wychowanka. W pierwszej edycji rywalizowało blisko 200 zawodników z całego województwa w roczniku 99 i 2000. Piątkę Konstantynów reprezentowali podopieczni trener Anny Pogockiej z rocznika 2000, którzy w punktacji drużynowej uplasowali się na IVej pozycji. Dla ekipy z Konstantynowa najwięcej punktów zdobywali:

  • Romanowska Patrycja II m-ce 100 grzbietem oraz III m-ce 50 motylkowym
  • Piotrowicz Kamil III m-ce 100 zmiennym oraz VI m-ce 100 dowolnym
  • Kraska Jakub IV m-ce 100 zmiennym oraz V m-ce 100 dowolnym
  • Julia Sznej IV m-ce 100 zmiennym oraz V m-ce 100 grzbietem
  • Szwedzki Jakub VI m-ce 100 grzbietem

Wśród najlepszej 10 zawodników znaleźli się Kamil Piortowicz IV m-ce, Patrycja Romanowska V m-ce, Kraska Jakub VII m-ce, Sznej Julia X m-ce. Gratulacje!!!
Wyniki dostępne w rozszerzeniuWyniki
Klasyfikacja najlepszego zawodnika
Klasyfikacja Klubowa