Zimowiska w Piątce

Najlepszym czasem na zabawę są ferie. W tym roku, w organizowanych zimowiskach przez trenerów UKS Piątki brało udział blisko 80 zawodników. Zajęcia odbywały się głównie na basenie CSiR dzięki uprzejmości p. dyrektor Krystyny Opary. Najmłodsi uczestnicy byli pod opieką trenerów P.Pietrasika, R.Bujnowicza i T.Kotusa, którzy urozmaicali codzienne zmagania na zimowiskach. W programie ferii znalazły się spacery po lasach w Konstantynowie i Żabiczkach, gry i zabawy na śniegu, zabawy na hali sportowej w SP 5, kinowy przebój oraz zajęcia na pływalni. Starsi uczestnicy z grupy centralnej pomimo przygotowań do MP (w marcu) pod okiem trenera M.Wędrychowicza, znajdowali w sobie odrobinę energii na wodne igraszki oraz integrację z młodszymi. W skrócie wszechstronny rozwój z uśmiechem na twarzy.

W rozszerzeniu galeria klasy IIej oraz skrót do wiadomości bis43 Link do wiadomości 43bis
Galeria klasy IIej