10 medali na Mitingu w Kaliszu

Podopieczni trenerów Anny Pogockiej i Tomasza Kotusa z klasy IV i V-ej brali udział w swoich pierwszych zawodach Ogólnopolskich. W Kaliszu odbył się Miting Pływacki „Szukamy następców Artura Wojdata” dla dzieci 11-12lat. Zgodnie z zapowiedziami młodych adeptów pływania, w każdym starcie była walka o rekordy życiowe. Obsada zawodów mobilizował podwójnie, 210 zawodników 11-12letnich z ponad 20 klubów z różnych części Polski. Kolejne życiówki pozwalały zajmować miejsca na podium. Łupem reprezentantów Konstantynowa padło 10 krążków 3-3-4. Medale zdobywali:

  • Patrycja Rzońca I m-ce 100 klasycznym i II m-ce 100 dowolnym w kat 12latki
  • Patrycja Romanowska I m-ce 100 grzbietem i III m-ce 50 motylkowym
  • Julia Sznej I m-ce 100 motylkowym
  • Piotrowicz Kamil II m-ce 100 klasycznym i III m-ce 100 zmiennym
  • Jakub Kraska II m-ce 100 motylkowym i III m-ce 50 motylkowym
  • Sztafeta chłopców III m-ce 4×50 zmiennym: Jakub Kraska, Piotrowicz Kamil, Robert Cierpikowski, Jan Majewski

Tuż za podium miejsca w szóstce zajmowali: Robert Cierpikowski V m-ce 50 motylkowym, Julia Sznej V m-ce 100 zmiennym, Piotr Kuśmierczyk V m-ce, sztafeta dziewcząt VI m-ce 4×50 zmiennym; Romanowska Patrycja, Zalewska Natalia, Sznej Julia, Napadłek Julia. Gratulacje dla wszystkich zawodników UKS-u Piątki: za ustanowienie nowych rekordów życiowych. Mimo sporej odległości nie zabrakło najwierniejszych Kibiców. Za wsparcie z góry dziękujemy; p.Cierpikowskiej, p.Romanowskiej, p.Sznej, p.Krasce, p.Kanii, p.Majewskiemu, p.Zalewskim oraz p.Napadłek.
Specjalne podziękowania dla kierownika ekipy z Konstantynowa p.Tomasza Kraski
Wyniki dostępne w rozszerzeniu galeria z zawodów już dostępnaGaleria aut.T.Kraska
Lista startowa
Wyniki z Kalisza
Komunikat organizacyjny zawodów w Kaliszu