Puchar Dyrektora SP149 kl-Iej

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Piątka na swoich pierwszych zawodach wojewódzkich. Blisko 120tu najmłodszych sportowców z 10-u drużyn rywalizowało o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej 149. Gratulacje dla wszystkich podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Tomasz Kotusa za bardzo ambitną postawę, która przyniosła nowe rekordy życiowe w kolejnych startach. Wszystkim postawiono zadanie przepłynięcia stylem dowolnym oraz grzbietowym. Drużynowo Piątka Konstantynów zajęła III m-ce. Indywidualnie wywalczyliśmy trzy medale, dwa złote Ada Rozberg oraz jeden brązowy dla żeńskiej sztafety w składzie: Broda Gabrysia, Laura Bujnowicz, Adrianna Rozberg, Manios Olga. Dla ekipy z Konstantynowa indywidualnie punktowali: Adrianna Rozberg, Laura Bujnowicz, Broda Gabriela, Błochowski Michał, Kolasa Michał, Bajer Vel Bojer Adam, Szymacha Bartłomiej. W sztafecie oprócz wyżej wymienionych dodatkowo punkty dla drużyny wywalczyli: Tyczkowski Andrzej, Romanowski Dawid, Nowak Kuba, Łakomska Amelia, Wodzicka Lidia, Belina Prażmowski Bartek,cdn
Wyniki w rozszerzeniuwyniki zawodów