Wielkanocny Turniej Pływacki

Na basenie CSiR w Konstantynowie Łódzkim odbył się Wielkanocny Turniej Pływacki. W zawodach udział brali goście z Delfina Łódź oraz Sp 149. Zawodnicy w kolejnych konkurencjach, zostali postawieni przed sytuacja problemową. Przy wykorzystaniu własnych umiejętności pływackich, uwag trenerskich oraz wyobraźni, uczestnicy rywalizowali w konkurencji z nurkowaniem oraz konkurencji ratowniczej (płynąc NN klas na plecach). Dodatkowym smaczkiem były sztafety mieszane 4×25 dowolnym. Zaskakujące wyniki tej niecodziennej rywalizacji znajdziecie w rozszerzeniu. Dzięki sponsorom Panelowy Dom oraz Plus Dachy każdy z uczestników otrzymał słodko – zdrowy upominek.
Nad przebiegiem rywalizacji zgodnej z zasadą czystej gry czuwali: p.Jacek Łukomski, p.Robert Żołądek, p.Łukasz Kaczmarek, p.Piotr Pietrasik. Zawody poprowadził Robert Bujnowicz. Nieocenionej pomocy w pracy biurowej udzieliły p.Anna Patora oraz p.Magda Wencel. Składamy wyżej wymienionym serdeczne podziękowania za pracę społeczną.
Wyniki w rozszerzeniu oraz GALERIAWyniki

Galeria aut.D.Flisiaka