Mistrzostwa Klas III-ch IIIrund

Podopieczni trenera Roberta Bujnowicza rywalizował w województwie o drużynowy puchar ŁOZP (Łódzki Okręgowy Związek Pływacki). W gronie czternastu drużyn Piątka sklasyfikowana został w dziesiątce. W trzeciej ostatniej rundzie zawodnicy z rocznika 2001 musieli pokonać po raz pierwszy w karierze stumetrówki, do wyboru grzbietem, klasycznym, dowolnym i zmiennym. Reprezentanci Konstantynowa niemalże w 100% uzyskali rekordy życiowe. Indywidualnie medale wywalczył Mateusz Kieszek. Zwyciężył na 100 klasycznym oraz zdobył brąz na 100 zmiennym. Miejsca punktowane zajmowali:

  • Mateusz Kieszek I m-ce 100 klasycznym oraz III m-ce 100 zmiennym
  • Sztafeta chłopców 4×50 zmiennym
  • Krzyżaniak Wiktoria IX m-ce 100 dowolnym oraz XII m-ce 100 grzbietowym
  • Hajdukiewicz Michał IX m-ce 100 klasycznym
  • Pokora Adam XI m-ce 50 motylkowym
  • Sztafeta dziewcząt 4×50 zmiennym XI m-ce
  • Klimczak Agata XIV m-ce 50 motylkowym

Gratulacje!!!
WYNIKI oraz klasyfikacja drużynowa JUŻ DOSTĘPNE w rozszerzeniuWyniki
Druzynowa