Mistrzostwa Warszawy

Podopieczni trenerów Mariusza Wędrychowicz i Tomasza Kotusa w najbliższy piątek wezmą udział w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Warszawy. Spośród 59 drużyn, które zgłosiły w sumie ponad 550 uczestników, UKS Piątkę Konstantynów reprezentować będą Zbrojewska Michalina, Bakies Gabriela, Karpisz Milena, Nita Anna, Turajczyk Aleksandra, Stępień Natalia, Rzońca Patrycja.
Trzymamy Kciuki!!!
Trener Wędrychowicz relacjonuje: 2 i 3 czerwca, siedem zawodniczek UKS „Piątka” wzięło udział w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Warszawy. Aż 18 razy stawaliśmy na podium. 10 razy na najwyższym jego stopniu. Do tego 5 srebrnych i 3 brązowe medale. Milena Karpisz i Michalina Zbrojewska zostały uznane za najlepsze zawodniczki mitingu w swoich kategoriach wiekowych. W tej samej klasyfikacji na 4 miejscu znalazła się Gabriela Bakies a na 5 Anna Nita. W klasyfikacji medalowej zespół UKS „Piątka” zajął 3 miejsce na blisko 60 klubów. Mimo że program zawodów był bardzo absorbujący, znaleźliśmy czas na kulturę. W wolnych chwilach odwiedziliśmy Łazienki Królewskie, Belweder, Trakt Królewski. Na fotce dziewczyny z UKS’u z wieloletnim trenerem Otylii Jędrzejczak i całej Kadry Olimpijskiej, Pawłem Słomińskim
Link do zdjęcia
W rozszerzeniu lista zgłoszonych zawodników
Wyniki na żywo skrót w rozszerzeniuLista
WYNIKI na Żywo